Gemeente Dagboek





Junie
Dinsdag 1 09:00 Bybelstudie
Woensdag 2 18:00 Kerkraadsvergadering
Donderdag 3 Selgroepe
Vrydag 4
Saterdag 5 06:30 Manne Byeenkoms
11:30 Simunye
Sondag 6 Biddag vir die Ekologie
08:30 Erediens
Maandag 7
Dinsdag 8 09:00 Bybelstudie
Woensdag 9
Donderdag 10 Selgroepe
Vrydag 11
Saterdag 12 11:30 Simunye
Sondag 13 Biddag vir Jeug en Kategese
08:30 Erediens
Maandag 14
Dinsdag 15 09:00 Bybelstudie
Woensdag 16 Jeugdag
Donderdag 17 Selgroepe
Vrydag 18
Saterdag 19 06:30 Manne Byeenkoms
11:30 Simunye
Sondag 20 Vadersdag
Nasionale dag vir Blindes
08:30 Erediens
Maandag 21
Dinsdag 22 09:00 Bybelstudie
Woensdag 23
Donderdag 24 Selgroepe
Vrydag 25
Saterdag 26 11:30 Simunye
Sondag 27 08:30 Erediens
Maandag 28
Dinsdag 29
Woensdag 30



Julie
Donderdag 1
Vrydag 2
Saterdag 3 06:30 Manne Byeenkoms
11:30 Simunye
Sondag 4 08:30 Erediens
Maandag 5
Dinsdag 6
Woensdag 7
Donderdag 8
Vrydag 9 Skole Sluit
Saterdag 10
Sondag 11 08:30 Erediens
Maandag 12
Dinsdag 13 09:00 Bybelstudie
Woensdag 14
Donderdag 15 Selgroepe
Vrydag 16
Saterdag 17 06:30 Manne Byeenkoms
11:30 Simunye
Sondag 18 08:30 Erediens
Maandag 19
Dinsdag 20 09:00 Bybelstudie
Woensdag 21
Donderdag 22 Selgroepe
Vrydag 23
Saterdag 24
Sondag 25 08:30 Erediens
Maandag 26 Skole Open
Dinsdag 27 09:00 Bybelstudie
Woensdag 28
Donderdag29Selgroepe
Vrydag30
Saterdag31



Augustus
Sondag108:30 Erediens
Maandag 2
Dinsdag 3 09:00 Bybelstudie
Woensdag 4
Donderdag 5 Selgroepe
Vrydag 6
Saterdag 7 06:30 Manne Byeenkoms
11:30 Simunye
Sondag 8 08:30 Erediens
Maandag 9 Nasionale Vrouedag
Dinsdag 10 09:00 Bybelstudie
Woensdag 11
Donderdag 12 Selgroepe
Vrydag 13
Saterdag 14 11:30 Simunye
Sondag 15 08:30 Erediens
Maandag 16
Dinsdag 17 09:00 Bybelstudie
Woensdag 18
Donderdag 19 Selgroepe
Vrydag 20
Saterdag 21 06:30 Manne Byeenkoms
11:30 Simunye
Sondag 22 08:30 Erediens
Maandag 23
Dinsdag 24 09:00 Bybelstudie
Woensdag 25 Kerkraadsvergadering
Donderdag 26 Selgroepe
Vrydag 27
Saterdag 28 11:30 Simunye
Sondag 29 Bybelsondag
08:30 Erediens
Maandag 30
Dinsdag 31 09:00 Bybelstudie
Woensdag 31



September
Woensdag1
Donderdag 2 Selgroepe
Vrydag 3
Saterdag 4 06:30 Manne Byeenkoms
11:30 Simunye
Sondag 5 Nasionale Biddag vir Dowes
08:30 Erediens
Maandag 6
Dinsdag 7 09:00 Bybelstudie
Woensdag 8
Donderdag 9 Selgroepe
Vrydag 10
Saterdag 11 11:30 Simunye
Sondag 12 Leprosiedag (Melaatse)
Toerustingsondag
Biddag vir die bediening aan die Jode
08:30 Erediens
Maandag 13
Dinsdag 14 09:00 Bybelstudie
Woensdag 15
Donderdag 16 Selgroepe
Vrydag 17
Saterdag 18 06:30 Manne Byeenkoms
11:30 Simunye
Sondag 19 08:30 Erediens
Maandag 20
Dinsdag 21 09:00 Bybelstudie
Woensdag 22
Donderdag 23
Vrydag 24 Erfenisdag
Saterdag 25
Sondag 26 08:30 Erediens
Maandag 27
Dinsdag 28
Woensdag 29
Donderdag30



Oktober
Vrydag 1 Skole sluit
Saterdag 2 06:30 Manne Byeenkoms
Sondag 3 Biddag vir Bejaardes
08:30 Erediens
Maandag 4
Dinsdag 5 09:00 Bybelstudie
Woensdag 6
Donderdag 7 Selgroepe
Vrydag 8
Saterdag 9 11:30 Simunye
Sondag 10 08:30 Erediens
Maandag 11 Skole Open
Dinsdag 12 09:00 Bybelstudie
Woensdag 13
Donderdag 14 Selgroepe
Vrydag 15
Saterdag 16 06:30 Manne Byeenkoms
11:30 Simunye
Sondag 17 Biddag vir Gesondheidsdienste
08:30 Erediens
Maandag 18
Dinsdag 19 09:00 Bybelstudie
Woensdag 20
Donderdag 21 Selgroepe
Vrydag 22
Saterdag 23 11:30 Simunye
Sondag 24 08:30 Erediens
Maandag 25
Dinsdag 26 09:00 Bybelstudie
Woensdag 27
Donderdag28Selgroepe
Vrydag29
Saterdag30
Sondag3108:30 Erediens



November
Maandag 1
Dinsdag 2 09:00 Bybelstudie
Woensdag 3
Donderdag 4 Selgroepe
Vrydag 5
Saterdag 6 06:30 Manne Byeenkoms
11:30 Simunye
Sondag 7 Belydenisaflegging
08:30 Erediens
Maandag 8
Dinsdag 9 09:00 Bybelstudie
Woensdag 10
Donderdag 11 Selgroepe
Vrydag 12
Saterdag 13 11:30 Simunye
Sondag 14 Biddag vir Beskermingsdienste
08:30 Erediens
Maandag 15
Dinsdag 16 09:00 Bybelstudie
Woensdag 17 Kerkraadsvergadering
Donderdag 18 Selgroepe
Vrydag 19
Saterdag 20 06:30 Manne Byeenkoms
11:30 Simunye
Sondag 21 Gemeente Verjaarsdag (81 Jaar)
08:30 Nagmaal
Maandag 22
Dinsdag 23 09:00 Bybelstudie
Woensdag 24
Donderdag 25 Selgroepe
Vrydag 26
Saterdag 27 11:30 Simunye Afsluiting
Sondag 28 08:30 Erediens
Maandag 29
Dinsdag 30 09:00 Bybelstudie



Desember
Woensdag1Wźreldvigsdag
Donderdag 2 Selgroepe
Vrydag 3
Saterdag 4 06:30 Manne Afsluiting
Sondag 5 Kategese afsluiting
08:30 Erediens
Maandag 6
Dinsdag 7
Woensdag 8
Donderdag 9
Vrydag 10
Saterdag 11
Sondag 12 08:30 Erediens
Maandag 13
Dinsdag 14
Woensdag 15 Skole Sluit
Donderdag 16 Versoeningsdag
Geloftedag
08:30 Erediens
Vrydag 17
Saterdag 18
Sondag 19 08:30 Erediens
Maandag 20
Dinsdag 21
Woensdag 22
Donderdag 23
Vrydag 24
Saterdag 25 Kersdag
07:00 Kersdiens
09:00 Kersdiens
Sondag 26 Welwillendheidsdag
08:30 Erediens
Maandag 27 Welwillendhiedsdag gevier
Openbare Vakansiedag
Dinsdag 28
Woensdag 29
Donderdag30
Sondag3118:00 Oujaarsdiens